Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite jesť tuky

Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite jesť tuky

Toto tvrdenie bude znieť zvláštne. Ak chcete zvýšiť testosterón, začnite vo svojej strave prijímať tuky. Teraz si mnohí pomysleli, že som sa musel zblázniť. Z každej strany počúvate, že tuk a cholesterol sú najväčší nepriateľa ľudstva. Ale nebojte sa, viem čo hovorím.

V poslednej dobe sa konečne začína tuk brať vážne a status nepriateľa získal cukor. Podľa štúdie, ktorej sa zúčastnilo 39 zdravých medzi 50. a 60. rokom. Počas 8 týždňov boli na vysoko tukovej diéte a následne zmenili jedálniček za nízko tukovú. Ich hladina testosterónu na nízko tukovej diéte poklesla o 12 percent.

Ďalej vás už nebudem nudiť. Podstatné je vedieť, že ak konzumujete cukor, karbohydráty, vlákninu a nízkotučné potraviny, vaša mužnosť, energia sa vytratí. Pretože váš testosterón ide rapídne dole.

Typická otázka, ktorá napadne takmer každého z vás. Ak budem jesť tuk, tak ten tuk priberiem. Omyl. Ide o jeden z najväčších mýtov.

Ak budete jesť tuk spolu s karbohydrátmi, tak vám vyskočí hladina inzulínu, ktorý sa začne meniť na tuk. Ak však vaša diéta pozostáva z tukov ale minima karbohydrátov, tak sa tuku báť nemusíte, pretože vaša hladina inzulínu je v poriadku.

K téme tuky a karbohydráty sa ešte vrátime, pretože ide o komplexnejšiu tému.

Napíšte ako prvý ...

Pridaj komentár

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*
*